Vědomá manifestace

Eckhart Tolle vás v  tomto kurzu naučí, jak dimenze bytí a jednání dostat do rovnováhy, a tak žít šťastný život a naplno využívat svou přirozenou tvořivost. 
Přihlásit se

Rovnováha mezi
jednáním a bytím

Podle Eckharta Tolleho se mnoho lidí nechává polapit do pasti dimenze jednání. Věří, že si své sny splní a naleznou štěstí, jen pro to musí udělat víc. Výsledkem je většinou stres, ale také strach. Nemohou si dovolit dělat méně, protože pak si přece své sny nikdy nesplní… A pak ve své činnosti uvízne natolik, že se s ní začne ztotožňovat, a zapomene, že vedle jednání existuje ještě jiná dimenze:

Dimenze bytí. V této dimenzi uvnitř sebe sama plně zažíváš přítomnost, to hluboké spojení se svou podstatou, se svým čirým vědomím. Tato přítomnost odhaluje nedostatky, které se vaše ego bojí ztratit. Protože teď už to není jen vaše ego, které něco chce. To sám život, samotný vesmír, tvoří prostřednictvím vaší podstaty.

Až se naučíte vyvážit jednání a bytí a budete z této úrovně tvořit, teprve tehdy začnete manifestovat to, co vás učiní doopravdy a dlouhodobě šťastným. Je to nezbytný krok v samotné evoluci, a vy jse tudíž tvůrci tohoto kreativního procesu života.

Bezplatný úvodní online kurz s Echartem Tollem

Žijeme v době, kdy se vše rychle mění. Vlivem těchto změn jsme vystaveni strachu a nejistotě. Eckhart Tolle tento nový kurz natočil, aby lidem poskytl nástroje, které jim umožní:

  • vstoupit do kontaktu se svou pravou tvořivou esencí
  • manifestovat ze sebe sama a vytvářet věci, které vám obohatí život tak, jak jste to nikdy předtím nezažili
  • stát se tvůrcem kreativního evolučního procesu

Tento kurz byl stvořen zvláště pro tuto dobu, kdy je důležitější než kdy dříve, aby se lidé naučili používat svou vnitřní sílu a vytvořili novou optimističtější budoucnost! Budoucnost, která nestojí na strachu a nedostatku, ale na vědomém bytí, vědomé pozornosti a vědomé manifestaci.

Přidejte se k Eckhartovi od 13. do 19. 9. 2021 a ponořte se do světa vědomé manifestace… Ode dneška se můžete zaregistrovat a zcela bezplatně si tak zajistit své místo.

Eckhart Tolle je světově známý jako jeden z nejduchovnějších učitelů a vizionářů. Učí lidi z celého světa.

Narodil se v Německu. Je duchovním učitelem a spisovatelem a studoval na univerzitách v Londýně a Cambridge. Když mu bylo 29, zásadně mu změnila život hluboká vnitřní proměna. Několik následujících let zasvětil pochopení, integraci a prohloubení této transformace.  

Svými mezinárodními bestsellery „Moc přítomného okamžiku“ a „Nová Země“ (přeloženými do více než 52 jazyků) představil radost a svobodu života v přítomnosti milionům lidí.  

New York Times označil Eckharta za „nejoblíbenějšího duchovního autora ve Spojených státech“ a Watkins Review ho nazval „duchovně nejvlivnější osobností na světě“.  

Staň se Umělcem života!

Jsme vzdělávací komunita, která vás nasměruje na Vaši cestu zdravého životího stylu. Natáčíme příběhy lidí, kteří došli v životě až na jeho hranu a vrátili se. Vybíráme pro vás zajímavé projekty založené na pragmatizmu a zdravém rozumu.

Proč se přidat k umělcům života

  • Dáme vám vědět, jakmile vyjde nový příběh mistra života
  • Přístup do uzavřené diskuzní skupiny na Faceboku
  • Přednostní přihlášení na akce a další výhody
Moment prosím

Vítáme Vás mezi námi!