Kniha Mistři života

Otevřené výpovědi lidí, kteří díky Vladimíru Kafkovi změnili postoj ke svému životu. Začali ho přijímat a milovat se vším, co přináší, přirozeně a s pokorou, a zvládli tak těžkou nemoc nebo tragickou životní situaci.
Objednat knihu

Všichni lidé, s nimiž jsem během pětadvaceti let pracoval, a kteří zdárně zvládli těžkou nemoc nebo tragickou životní situaci, mají společný jeden zásadní postoj: nestojí už před životem v odporu, naopak ho hrdě vyhledávají. Milují ho celkově se všemi podněty, jež přináší, a rádi mu slouží, aniž by se vymlouvali na svá příkoří nebo těžký osud. Přirozeně a s pokorou ho přijímají. Umí mu tiše naslouchat, číst v něm, a proto jim není cizí „odpouštět“ jeho vrtochy nebo zkoušky. Neválčí s ním a nebojí se ho, protože statečně prošli poznáním smrti, a tím umocnili svou touhu žít. Žijí opravdově, vděčně, vesele a otevřeně. Řídí se svým srdcem a naslouchají kráse, citům, otevřenosti a opravdovosti. Žijí v lásce jako praví Mistři života.

Vladimír Kafka

O těch, kteří touto cestou světla poznání úspěšně prošli, ale i o těch, kteří se rozhodli pokračovat v dalším  bytí za oponou pozemského světa, vypovídá kniha MISTŘI ŽIVOTA. Za každou její jednotlivou kapitolou stojí reálná bytost, která se odvážně a za nekonečné podpory života vydala hledat svoji nezdolnou vnitřní sílu a ryzí identitu, a která se zároveň nebála otevřeně a upřímně podělit o svůj životní příběh s  osobním poselstvím. A to s jediným cílem – prospět ostatním i životu samému. Snad MISTŘI ŽIVOTA poslouží i kráse vašich vlastních životů a posílí ve vás opravdovou lásku, která je základní podstatou všeho.

Irena Nováková Kafková

Objedávka knihy

Knihu Mistři života můžete objednat zde.
Autoři: Vladimír Kafka, Irena Nováková Kafková
Počet stran: 288
Zpracování: 12,5 x 20 cm

Cena: 349 Kč

Část zisku z knihy bude zaslána na účet Umělců života. Díky vám vzniknou další krátké dokumenty. Děkujeme!

Staň se Umělcem života!

Zprostředkováváme Vám příběhy lidí, kteří došli v životě až na jeho hranu a vrátili se. Navíc pro Vás vybíráme projekty, produkty a služby, které s námi rezonují a věříme, že také Vám mohou přinést mnoho krásného do Vašeho života.

  • Dáme vám vědět, jakmile vyjde nový příběh mistra života
  • Když vyhlásíme další festival a aktuality z jeho konání
  • Spojíme síly se zajímavým partnerským projektem
Moment prosím

Vítáme Vás mezi námi!