Hudbu složil a nahrál David Noll 

Mistři života – Irena Nováková Kafková

Irena Nováková Kafková je žena, která se probudila z jednosměrně racionálního vnímání světa. Impulzem k této změně jí bylo sedmileté partnerství s malířem a léčitelem Vladimírem Kafkou. Skrz sledování desítek “zázračných” vyléčení se jí otevřel nový svět a jeho zákonitosti. V rozhovoru otevřeně popisuje svou osobní cestu postupného odkrývání závěsů mezi viditelným a neviditelným světem. Po smrti svého muže Vladimíra prošla hlubokým, láskyplným smířením se se samotou, smrtí a hledání sama sebe a své další cesty. 

Neviditelný svět

Irena takových Mistrů života viděla za svůj život stovky. Tito lidé procházeli Vladimírovým ateliérem před jejíma očima a přestože četným z nich byla předpovězena blízká smrt, žijí dodnes. Zpočátku nechtěla věřit tomu, že se na světě dějí “zázraky”, sbírala důkazy, všechno zkoumala z pohledu logiky. Po sedmi letech “zkoumání” se umí na neviditelný jemný svět dívat jinýma očima. 

Být si věrný

Víte, co je to “kouzlo”, které vrátí člověka z těžké nemoci zpět do života? Irena Nováková Kafková to ví, ukázalo jí to spousta lidí, Mistrů života, kteří byli na hraně života a smrti a kteří dokázali tuto na první pohled beznadějnou situaci zvrátit ve svůj prospěch.

První online festival

Těšte se na festival! Budeme promítat celé dokumenty Mistrů života a také proběhne panelová diskuze s hosty. Bližší informace o festivalu se k Vám včas dostanou.

Další příběhy

Síla pro život – Michaela Alali Beitlová

Síla pro život – Michaela Alali Beitlová

Míša Alali Beitlová je sebevědomá žena s onkologickou zkušeností. Svými projekty inspiruje další lidi k životu ve zdraví anebo k vyléčení se z nemoci. Staví na hlavu běžné lékařské označení onkologický pacient v remisi (tzn momentálně bez příznaků) a poukazuje na to, jak silný vliv mají takovéto předurčující informace na vnímání sebe sama a jak to jde jinak. 

Moudrost jabloňových květů – Ilona Chroboková Dobrovodská

Moudrost jabloňových květů – Ilona Chroboková Dobrovodská

Ilona Chroboková Dobrovodská žije s manželem a dvěma psy na hranicích s Rakouskem v malé vísce v kamenném domku s velkou zahradou. Je Mistrem svého života, uzdravila se dokonce několikrát z těžkého onkologického onemocnění navzdory beznadějné prognóze. Náš krátký dokument Vás přenese do jejího nitra a kdo chce, může pocítit její upřímnost a otevřenost. Její celá cesta za zdravím je popsána v knize Moudrost jabloňových květů.

Staň se Umělcem života!

Zprostředkováváme Vám příběhy lidí, kteří došli v životě až na jeho hranu a vrátili se. Navíc pro Vás vybíráme projekty, produkty a služby, které s námi rezonují a věříme, že také Vám mohou přinést mnoho krásného do Vašeho života.

  • Dáme vám vědět, jakmile vyjde nový příběh mistra života
  • Když vyhlásíme další festival a aktuality z jeho konání
  • Spojíme síly se zajímavým partnerským projektem
Moment prosím

Vítáme Vás mezi námi!

Najděte si svoji cestu s Umělci života!

 Vybíráme pro Vás projekty, produkty a služby, které s námi rezonují a věříme, že také Vám mohou přinést mnoho krásného do Vašeho života. Prozkoumejte je! Pokud si cokoli z nabídky Umělců života na našem webu zakoupíte, 30% z ceny půjde na natáčení dalších dokumentů Mistrů života.

  • Vše
  • Kniha
  • Kurz
  • Produkt
  • Služba