Hudbu složil a nahrál David Noll 

Moudrost jabloňových květů – Ilona Chroboková Dobrovodská

Ilona Chroboková Dobrovodská žije s manželem a dvěma psy na hranicích s Rakouskem v malé vísce v kamenném domku s velkou zahradou. Je Mistrem svého života, uzdravila se dokonce několikrát z těžkého onkologického onemocnění navzdory beznadějné prognóze. Náš krátký dokument Vás přenese do jejího nitra a kdo chce, může pocítit její upřímnost a otevřenost. Její celá cesta za zdravím je popsána v knize Moudrost jabloňových květů.

Na nic nečekej

Ilona sdílí svoji jedinečnou cestu za zdravím. Co udělala pro to, aby se vrátila do života?

Jak zůstat na své cestě

Vážně nemocný člověk se potkává se svými strachy a občas si není jistý, že jeho cesta je ta správná, není si jistý, že se správně rozhodl. Jak si s těmito zádrhely na cestě za zdravím poradila Ilona?

První online festival

Těšte se na festival! Budeme promítat celé dokumenty Mistrů života a také proběhne panelová diskuze s hosty. Bližší informace o festivalu se k Vám včas dostanou.

Další příběhy

Mistři života – Irena Nováková Kafková

Mistři života – Irena Nováková Kafková

Irena Nováková Kafková je žena, která se probudila z jednosměrně racionálního vnímání světa. Impulzem k této změně jí bylo sedmileté partnerství s malířem a léčitelem Vladimírem Kafkou. Skrz sledování desítek “zázračných” vyléčení se jí otevřel nový svět a jeho zákonitosti. V rozhovoru otevřeně popisuje svou osobní cestu postupného odkrývání závěsů mezi viditelným a neviditelným světem. Po smrti svého muže Vladimíra prošla hlubokým, láskyplným smířením se se samotou, smrtí a hledání sama sebe a své další cesty. 

Síla pro život – Michaela Alali Beitlová

Síla pro život – Michaela Alali Beitlová

Míša Alali Beitlová je sebevědomá žena s onkologickou zkušeností. Svými projekty inspiruje další lidi k životu ve zdraví anebo k vyléčení se z nemoci. Staví na hlavu běžné lékařské označení onkologický pacient v remisi (tzn momentálně bez příznaků) a poukazuje na to, jak silný vliv mají takovéto předurčující informace na vnímání sebe sama a jak to jde jinak. 

Staň se Umělcem života!

Zprostředkováváme Vám příběhy lidí, kteří došli v životě až na jeho hranu a vrátili se. Navíc pro Vás vybíráme projekty, produkty a služby, které s námi rezonují a věříme, že také Vám mohou přinést mnoho krásného do Vašeho života.

  • Dáme vám vědět, jakmile vyjde nový příběh mistra života
  • Když vyhlásíme další festival a aktuality z jeho konání
  • Spojíme síly se zajímavým partnerským projektem
Moment prosím

Vítáme Vás mezi námi!

Najděte si svoji cestu s Umělci života!

 Vybíráme pro Vás projekty, produkty a služby, které s námi rezonují a věříme, že také Vám mohou přinést mnoho krásného do Vašeho života. Prozkoumejte je! Pokud si cokoli z nabídky Umělců života na našem webu zakoupíte, 30% z ceny půjde na natáčení dalších dokumentů Mistrů života.

  • Vše
  • Kniha
  • Kurz
  • Produkt
  • Služba