Moudrost jabloňových květů

Ilona Chroboková Dobrovodská žije s manželem a dvěma psy na hranicích s Rakouskem v malé vísce v kamenném domku s velkou zahradou. Je Mistrem svého života, uzdravila se dokonce několikrát z těžkého onkologického onemocnění navzdory beznadějné prognóze. Náš krátký dokument Vás přenese do jejího nitra a kdo chce, může pocítit její upřímnost a otevřenost.  Její celá cesta za zdravím je popsána v knize Moudrost jabloňových květů.

Kniha vznikla na základě autorčiny vlastní zkušenosti s těžkým onkologickým onemocněním

Autorka, Bc. Ilona Dobrovodská, speciální pedagog, pedagog volného času, učitelka mateřských škol, se dlouhodobě zabývá studiem psychologie, filozofie, duchovních nauk a alternativní medicíny. Díky poznatkům z těchto oborů sestavila Komplexní ozdravný program.

Spojila svůj ozdravný program s medicínskou léčbou a přispěla tak k vlastnímu uzdravení z takové diagnózy, jakou je rakovina ve stádiu masivních metastáz.

Tento program obsahuje očistu těla i psychiky, cvičení, techniky, relaxace, vizualizace, jídelníček a rady a recepty. Naučí vás, jak si můžete sami účinně a láskyplně pomoci v období těžké nemoci, nebo životní krize.

Systém je aplikovatelný na jakékoli onemocnění. Díky široké nabídce technik, rad a cvičení vám autorka nabídne možnost, sestavit si vlastní program léčení tak, aby vám co nejvíce vyhovoval a vaše léčba byla co nejúčinnější a nejkratší.
Pomůže vám objevit vaše tvůrčí schopnosti a dovednosti.

Přeji vám hodně úspěchů na cestě ke zdraví.

Objedávka knihy

Objedávku knihy Moudrost jabloňových květů můžete poslat Iloně přes tento formulář. Část zisku z knihy bude zaslána na účet Umělců života. Díky Vám vzniknou další krátké dokumenty. Děkujeme!

Podrobnosti o knize

Počet stran: 154
Zpracování: 15 × 21 cm, brožovaná
Cena:  240 Kč

Staň se Umělcem života!

Jsme vzdělávací komunita, která vás nasměruje na Vaši cestu zdravého životího stylu. Natáčíme příběhy lidí, kteří došli v životě až na jeho hranu a vrátili se. Vybíráme pro vás zajímavé projekty založené na pragmatizmu a zdravém rozumu.

Proč se přidat k umělcům života

  • Dáme vám vědět, jakmile vyjde nový příběh mistra života
  • Přístup do uzavřené diskuzní skupiny na Faceboku
  • Přednostní přihlášení na akce a další výhody
Moment prosím

Vítáme Vás mezi námi!