Změna pro život – online kurz s celostní lékařkou Barbarou Miller

Online kurz Vás inspiruje k realizaci změn ve Vašem životě. Změnit něco ve svém životě znamená jít naproti spokojenosti, naplnění a zdraví. S kurzem dostáváte zásadní informace pro každodenní použití. Vezměte zdraví do vlastních rukou!

Kurz se hodí pro každého kdo chce

  • optimálně zásobovat svoje tělo výživnými látkami
  • obnovit svoje detoxikační kapacity a efektivně se zbavit nahromaděných odpadních látek
  • posílit svůj imunitní systém
  • trvale zvýšit svoji hladinu energie
  • vyrovnat hospodaření svého těla s hormony
  • zvýšit svoji obranyschopnost proti stresu
  • dospět k občerstvujícímu spánku
  • získat pocit tělesného blaha, emocionálně-duševní vyrovnanosti a radost ze života

Video přednášky Vás provedou teorií fungování těla a praxí jak ho udržet zdravé. Letem tělesným světem od trávení a zažívání přes hormony k trendům a chybám ve stravování 

Trendy a chyby ve stravování

Zvyš svoji obranyschopnost proti stresu. Docil občerstvujícího spánku. Získej pocit tělesného blaha a radosti ze života.

Střeva v první linii

Jsi to, co vstřebáváš. Obsah tvých střev může za to, jak se cítíš. To je základem silné imunity a pevného zdraví.

Hormony, (n)emoce a krev

Cítíš, že něco už není v rovnováze, ale nevíš co. Cítíš se mizerně a stále bez energie, ale nevíš, jak z toho ven.

Bonusové kapitoly

Výživa od prenatálu k pubertě

Efektivní mikroorganizmy

Podpůrná skupina specialistů

nabízí pomoc s integrací praktických informací z online kurzu do Vašeho života. Podpůrné specialisty lze tedy využít jako průvodce změny Vašeho životního stylu na fyzické i duševní a duchovní úrovni. Oni Vám pomohou odhalit chyby ve strávování, naučí Vás jak vnímat a transformovat stres, najít a doplnit deficity, které Vám brání žít plnohodnotný život.

Mgr. Míša Verde Beitlová

Informační specialistka, výživová poradkyně, facilitátorka PSYCH-K

Lenka Buková

Celostní medicína a výživové poradenství

Jarmila Kubicová

Celostní medicína a výživové poradenství

Jan Hasa

Masér a výživový poradce

Ing. Miroslava Stránská

Celostní medicína a výživové poradenství

Eva Hajská

Celostní medicína a akupunktura

Ing. Hana Ester Mužíková

Celostní medicína a výživové poradenství

Daniela Buková

Výživová specialistka

Ing. Katarína Hojčušová

Učiteľka jogy, jogovej terapie a večná študentka života

Ing. Libuše Tannertová

Shiatsu terapeutka a výživová poradkyňa

Není kurz jako kurz. S tímto získáte opravdu Změnu pro život!

I

Video přednášky

Více než 10 hodin vzdělávacích, poutavých a zábavných video přednášek s dr. Barbarou Miller.

w

Podpůrná skupina

Přístup k podpůrné skupině specialistů a soukromé diskuzní skupině na Facebooku.

Z

Online průvodce

Ke změně vám pomůžou přehledně zpracované praktické listy a užitečné doplňující materiály.

Neomezený přístup

Získáte doživotní přístup ke kurzu, který je vždy přístupný online přes počítač, tablet i mobil.

Kurz pro Vás připravili

Dr. Barbara Miller

Dr. Barbara Miller je lékařka a odbornice na funkční medicínu. Je vyjímečná svým celostním přístupem k člověku, který zahrnuje jak fyzickou tak lékaři často opomíjenou duševní stránku. Její praxe stojí na pozorné interpretaci výsledků krevních rozborů, na ladění hormonální rovnováhy, na odstraňování chyb ve stravování a na zachování zdravého střeva. Paní doktorka je také skvělou řečnicí a učitelkou, která upoutá svým projevem, proto třídenní kurz s ní pro Vás jistě bude nevšedním a obohacujícím zážitkem.

Mgr. Michaela Verde Beitlová

Míša Verde Beitlová je zdravě sebevědomá žena s onkologickou zkušeností, autorka projektu Vitamíny s příběhem a spoluautorka projektu Umělci života. Po dokončení náročné dvouleté léčby v komplexním onkologickém centru si přála zůstat zdravá. K tomu jsou potřeba informace a sebevědomí vzít zdraví do svých rukou. Obojí už přes 8 let neustále prohlubuje a pomáhá tak i lidem kolem sebe. Její přínos je umění pracovat s informacemi a šířit je srozumitelnou formou dál.

Investujte do svého zdraví

Tříměsíční kurz si můžete pořídit celý najednou s okamžitým přístupem ke všem materiálům v ceně 3 850 Kč / 148 .

Nákup bez rizika

Pokud zjistíte, že Vám kurz nevyhovuje, stačí nám do 14-ti dnů dát vědět a vrátíme Vám peníze zpět.

Často kladené otázky

Jak se dostanu ke kurzu po objednání?

Po poslání objednávky vám přijdou na email přihlašovací údaje, pomocí nich se přihlásíte na této straně kurzu. Zde máte seznam kapitol, lekcí a podpůrných materiálů ke studiu. Pozor váš účet bude mít přístup ke kurzu až v momentě potvrzení platby a dokončení objednávky. Mějte prosím strpení, platby aktuálně párujeme ručně do 24 hodin. 

Potřebuji k přístupu k podpůrné skupině Facebooku?

Přístup k podpůrné skupině není podmíněn členstvím ve skupině Facebooku. Své dotazy můžete klást také emailem a zaslat je na adresu info@vitaminyspribehem.cz.

Podpůrná skupina na Facebooku má nicméně výhodu, že můžete sledovat otázky jiných uživatelů a naše odpovědi na ně a tím získat další přidanou hodnotu ke kurzu. 

Zůstane mi kurz napořád?

Ano, kurz Vám zůstane přístupný již napořád. Budete vždy potřebovat přístupové údaje. V případě, že je ztratíte, můžete kdykoliv zažádat o obnovení přístupu.

Co když zjistím, že kurz není pro mě?

Pokud zjistíte, že Vám kurz nevyhovuje, nic se neděje. Stačí nám do 14-ti dnů dát vědět pomocí emailu na info@vitaminyspribehem.cz nebo telefonicky na +420 724 322 566. Peníze Vám dle obchodních podmínek vrátíme zpět na Váš účet.

Dojmy účastníků

Videokurz paní Dr. Barbary Miller jsem zhlédla již potřetí a pokaždé získávám nové informace, kterým jsem dříve nevěnovala pozornost. Paní doktorka dokáže velice poutavě vysvětlit úlohu nejdůležitějších hormonů v těle a také, co se stane, když je jich nedostatek, nebo naopak když je jejich produkce nadměrná. Dokáže poukázat na souvislosti, které by mne, a bohužel i některé mé lékaře, vůbec nenapadly. To byl také důvod, proč jsem si videokurz objednala. Paní Dr. Barbara Miller pomůže nasměrovat a ukáže, jak a kde hledat, a hlavně Vás přesvědčí, že se nesmíte vzdávat, že vždy existuje odpověď na to, proč se cítíte unaveni, proč se necítíte být ve své kůží, nebo Vás něco bolí, i když Vám všichni specialisté tvrdí, že je vše v pořádku. Pobídne Vás, abyste převzali odpovědnost sami za sebe a nebáli se zkoušet různé cesty. Jsem velice ráda, že jsou kolem nás lidé – lékaři – pátrači, kteří vnímají lidské tělo jako celek a člověka jako nedílnou součást naší planety. Neboť teprve, když si začneme uvědomovat, že vše je propojeno se vším, tak nám začne být čím dál jasnější, co máme dělat a proč.

Přístupy paní Dr. Barbary Miller, specialistky na celostní medicínu a výživu, jsou ojedinělé i v Německu, kde provádí svou praxi. Velice si toho vážím, že projekt Vitamíny s příběhem nám tyto nesmírně důležité a skvěle podané videokurzy zprostředkovává.

V Kurzu výživy pro děti paní Dr. Barbara Miller přímo vyživuje novými poznatky z oblasti zdravé výživy. Jí vlastním, neotřelým a poutavým způsobem nás provádí základy dětské životosprávy. Seznamuje s výsledky nových výzkumů a upozorňuje na chyby, kterých by se měli rodiče vyvarovat, aby se později nestaly pro děti fatálními. Kurz je plný návodů, jak vyzrát na dětské: „ Ne, to nechci. To já jíst nebudu.“ Hned jsem to vyzkoušela u svého syna, vytrvalého odpůrce všeho zeleného, a s trochou fantazie se začínají dostavovat první výsledky. I když jsem se při prvních minutách kurzu, kdy paní Dr. Miller popisovala, co vše by se nemělo, začala ptát, jestli to není přehnané, tak s postupným vysvětlováním a také díky jejímu způsobu podání jsem si uvědomila, jak je důležité mít dětský jídelníček pokud možno co nejvíce pod kontrolou. Její bohaté zkušenosti s vlastními dětmi, s dětmi ze škol a z její poradny jí umožňují nahlédnout do dětské psychiky a nacházet rozličné individuální přístupy, které pomáhají zpestřit a ozdravit dětskou životosprávu.

Inna Mateiciucová

Masarykova univerzita - výzkumná pracovnice, archeložka

Kurz paní doktorky jsem absolvovala poprvé před 2 lety a hned mi bylo jasné, že její informace, rady a doporučení je to, po čem jsem pátrala posledních několik let. Některá její doporučení jsou prostá, jednoduchá, některá vyžadují zásadní změnu především ve stravování.  Nejsem spokojená se systémem pravidelných kontrol u lékařů, kde jsem se dozvídala, že je se mnou vše v pořádku a nebo, že mám zhoršené hodnoty některých faktorů, musíme to pravidelně sledovat. Nakonec, po několikaletém sledování, se dozvíte, že výsledky krevních rozborů už jsou špatné, a tak musíme nasadit léky proti tlaku, cholesterolu, tomuhle i tamtomu. Ale proč se od lékařů nedozvíme důležité informace, co máme dělat, abychom se  těchto špatných hodnot vyvarovali?  A tím nemám na mysli obecnou radu – jíst zdravě a sportovat – toto jsem vždy dělala – ale ono je potřeba vědět trochu více.  Jsem moc ráda, že tyto informace se dozvídám od paní doktorky Miller.

Alena Udržalová

obchodnice s hutním materiálem

Je to super zažitok, najradšej by som pozrela všetko naraz doslova som to hltala. Určite si to pozriem opakovane. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem, sú to poznatky pre mňa ako aj pre moju rodinu na nezaplatenie,nakoľko sa trápime s dosť veľkými zdravotnými problémami.

Daniela Fanclíková

mzdová účetní

Paní doktorku Barbaru Miller jsem poznal před třemi lety, kdy začala přednášet o zdraví v Praze. Absolvoval jsem prakticky všechny její akce a natolik mě zaujala, že jsem se zúčastnil s manželkou i detoxikačního týdne v Karlových Varech, který osobně vedla. O zdraví a hlavně zdravou výživu se zajímám víc jak dvacet let. Od paní doktorky jsem se dozvěl řadu nových věcí o výživě, které jsem zapracoval do svého denního plánu a ten se snažím doržovat, hlavně dopoledne. A pokud si chci udělat kontrolu zdravotního stavu, jsou nejlepším ukazatelem preventivní dvouleté krevní rozbory, které od určitého věku hradí pojišťovny. Přestože jsem řadu let v důchodovém věku, na poslední  prohlídce před třemi měsíci jsem neměl ani jeden ukazatel mimo toleranci. Denně věnuji přípravě zdravé stravy hodinu času. Důležitý předpoklad dobrého zdraví je mít informace. které jsem získal od paní doktorky. Podstatně důležitější je chtít být zdravý a najít si pro sebe čas (nebýt líný). Za to vděčím paní doktorce, která má nejen úžasné vědomosti o zdravé výživě, ale i o psychice a čínské medicíně. Její velkou předností je tyto vědomosti prezentovat velice zajímavou a srozumitelnou formou.

Efektivní mikroorganizmy, které paní doktorka Barbara Miller prezentuje, jsou něčím, co mě naprosto uchvátilo a z hlediska využití nemá obdoby. Efektivní mikroorganizmy používáme doma pro udržení zdraví, při úklidu domácnosti, v zelinářské zahrádce i při výživě a ochraně zdraví ovocných stromů. Včelařím a poslední dva roky dochází v České republice k obrovským úhynům až 40% včelstev. V současné době se snažím pomocí efektivních mikroorganizmů posílit imunitní systém včel a tím i větší odolnost proti nemocem. Zda se mi záměr povede, ukáže teprve čas.  

František Srp

důchodce

Tento kurz mi v mnoha ohledech otevřel prostor v dosud netušených vodách těla. Odhalil skutečný význam biochemických ukazatelů pro zdraví a celostní souvislosti fungování lidského těla. Uvědomuji si tím víc, jak komplexní a dokonalý systém naše tělo je. Oceňuji cenné informace pro praktický život a skutečné “návody” na zlepšení zdraví. Nenásilná a empatická forma přednášení pro laickou i odbornou veřejnost v podání celostní lékařky Barbary Miller je také více než obdivuhodná. Doporučuji tento kurz všem, kteří mají zájem převzít zodpovědnost za své zdraví a jsou ochotni učit se a sbírat nové informace v tomto ohledu. Děkuji za tuto zkušenost.

Simona Havířová

masérka

Nevěřím, že lékař pro mé zdraví udělá maximum – on ani z důvodu vytíženosti nemůže. Navíc, mnoho z nich nevěří přirozené stravě, příliš se odklonili od přírodních zákonů.  Jedině já mohu pro své zdraví udělat maximum a také to dělám! Učím se např. od lékařů, kteří neztratili svůj zdravý selský rozum a ví, že bude-li můj organizmus v harmonii, bude i zdravý. A právě jedním z takových lékařů je i Barbara Miller.

Tomáš Prokeš

výživový poradce

Kurz tohoto typu by měl patřit k základům sebevzdělávání. Pomohl mi svým pojetím celostně pochopit procesy metabolismu v lidském organismu. Pomáhá mi se snáze zorientovat v tom, co se v těle děje a jak by se to optimálně mělo dít a jak si třeba i včas pomoci, když nastanou změny k horšímu. Laicky řečeno, naučit se rozumět vlastnímu tělu a vědět, jak mu pomoci je k nezaplacení.

Petra Tkáčová

oční optik

Investujte do svého zdraví